Najnovšie

Novinky

Foto

Nastav si lepší a zdravší životný štýl v Novom roku!

V CrossFit Trnava máme aj pre vás zatiaľ „nečlenov“ viacero možností, ako sa zapojiť do našej Nutrition Challenge a zlepšiť tak svoje zdravie, stravovacie návyky a kondíciu.

1. Chcete začať trénovať u nás v gyme no s CrossFit-om ešte nemáte skúsenosti? Nevadí, môžete využiť naše CrossFit Conditioning hodiny, ktoré sú vhodné aj pre začiatočníkov. Prebiehajú každú stredu a piatok o 17:00. Každá hodina je vedená trénerom a má obmedzenú kapacitu. Budete tak môcť dosiahnuť svoje ciele bezpečným a správnym cvičením v motivačnom prostredí.

- 12 hodín CrossFit Conditioning (10.1.-18.2.2022), cena: 82,50 €

2. Radi by ste začali s hýbaním sa, no nemáte čas na návštevu nášho gymu? Nič sa nedeje, pre vás máme možnosť domácich tréningov, ktoré si môžete odcvičiť v pohodlí domova. Nebudete potrebovať nič viac ako kúsok priestoru, podložku na cvičenie a jeden „ťažší“ predmet do ruky (fľaša s vodou, kniha...). Od nás dostanete 18 „Home WODs“ teda tréningov na doma, ktoré si môžete odcvičiť počas našej Nutrition Challenge, a tak byť jej plnohodnotným účastníkom. Tréningy budete vidieť vo svojom profile na našej stránke a ku každému z nich aj video s vysvetlení cvikov a všetkého čo vás bude čakať. Váš profil funguje ako Online denník, kde nájdete všetko na jednom mieste a viete si tak pozrieť, čo budete cvičiť, zapísať si výsledok k danému workoutu a prezerať si rôzne osobné štatistiky. 

- 18 Home WODs – tréningov na doma (10.1.-18.2.2022), cena: 82,50 €

3. Máte doma Concept 2 Rower, ale neviete ako si na ňom správne a schuti zaveslovať? Aj pre vás máme možnosť, ako sa dostať do formy a zapojiť sa do našej Nutrition Challenge. Poskytneme vám 18 Rowing WODs, teda vesliarskych tréningov na doma a taktiež aj prístup k aplikácií ErgZone, kde všetky tréningy uvidíte, automaticky si uložíte vaše výsledky a aj váš progres.

- 18 Rowing WODs – vesliarskych tréningov na doma + prístup do aplikácie ErgZone (10.1.-18.2.2022), cena: 82,50 €

Ak by vás zaujala ktorákoľvek z možností, stačí sa nám ozvať emailom na info@crossfittrnava.sk a my vám radi všetko vysvetlíme a poradíme ako začať. V cene jednotlivých tréningov nie je zahrnutá registrácia do Nutrition Challenge.


Viac informácií k Nutrition Challenge, čo bude obsahovať a ako bude prebiehať:

Meranie

Na začiatku a na konci výzvy bude prebiehať meranie na prístroji InBody. Meranie bude prebiehať u nás v gyme a to -> 8.1.2022 (sobota) a 19.2.2022 (sobota). Dozviete sa základnú analýzu vášho tela ako napr. vaše BMI, % telesného tuk, množstvo svalovej hmoty, odporúčanie minimálnej kalorickej potreby (BMR – bazálny metabolizmus) a pod. Taktiež si budete môcť spraviť fotku pred a po, pokiaľ budete chcieť. Tieto fotky nebudeme nikde zverejňovať bez vášho súhlasu.

Bodovanie

Tak ako aj v poslednej našej Nutrition Challenge, aj teraz budete zbierať body v rôznych kategóriach - rozdelené na denné body a týždenné body. Medzi denné body patria tieto kategórie: Eat Healthy, Hydratation a Sleep. Týždenné bonusové body sú za: Training, Recovery, Tracking Food, Cheat Meal. Na konci Challenge ešte budete môcť získať špeciálne body za Body Transformation.

Na úvodnom meraní od nás dostane príručku k Nutrition Challenge, kde nájdete všetky pokyny k výzve, rady a tipy k nastaveniu si lepšieho jedálnička a taktiež tabuľku na zapisovanie a sledovanie vašich dní.

Nutrition Challenge nie je žiadna drastická diéta. Počas našej 6-týždňovej výzvy vám chceme ukázať, že aj malými zmenami vo svojom súčasnom životnom štýle môžete dosiahnuť veľký rozdiel bez toho, aby ste sa museli veľmi obmedzovať. Počas výzvy sa naučíte načo si treba dávať pozor a ako trochu vylepšiť svoj jedálny lístok, aby základné veci ohľadom stravovania pre vás neboli neznámou.

Do Challenge sa prihlásite vyplnením formulára https://forms.gle/BKMUi6wX3F8ajtco6 a zaplatením registrácie v gyme, najneskôr do 5.1.2022.

Cena registrácia: 20 €

V cene je zahrnuté:

• 2x meranie na In Body a vyhodnotenie

• príručka k stravovaniu

• aktívna podpora k dosiahnutiu vašich cieľov

• denná komunikácia v rámci skupiny Nutrition Challenge na Facebooku

• darček pre každého

• pre víťaza Nutrition Challenge hlavná výhra tenisky Reebok Nano

• + ďalšie ceny pre najlepšie premeny

Za zmienku určite stojí aj nastavenie a zlepšenie vášho životného štýlu, čo je motiváciou pre náš všetkých.

Tešíme sa na vás!

Tím CrossFit Trnava

“ Nutrition Challenge nie je žiadna drastická diéta. Počas našej 6-týždňovej výzvy vám chceme ukázať, že aj malými zmenami vo svojom súčasnom životnom štýle môžete dosiahnuť veľký rozdiel ”

Komentár

  • Zatiaľ prázdne

Reagovať na článok môžu iba registrovaní používatelia.