CrossFit Elements kurz

CrossFit Elements kurz

CrossFit Elements kurz
Začni s CrossFit-om

CrossFit Elements kurz

Chcel by si začať s CrossFitom, no všetky tie cviky vyzerajú na prvý pohľad príliš náročné, nehovoriac o ich anglických názvoch a všetkých štandardoch? Presne na to máme náš CrossFit Elements kurz. Na šiestich vedených hodinách počas troch týždňov si prejdeme všetky základné cviky s ich správnym prevedením. Naučíme Ťa správne sa hýbať, naložiť činku a bezpečne a efektívne využiť každú CrossFit hodinu. Netreba sa báť príliš ťažkých váh a cvikov ako z YouTube videí, všetko Ťa postupne naučíme a správne vysvetlíme ešte pred tým, ako sa zapojíš do skupinových tréningov. 

Dôležité je absolvovať celý kurz a nevynechať ani jednu hodinu, na každej sa totižto preberá niečo ďalšie a nadväzuje sa na predchádzajúcu hodinu.

V cene je zahrnutých šesť vedených kurzových tréningov počas prvých troch týždňov, ďalšie tri skupinové tréningy v štvrtom týždni + diagnostika zloženia a stavby tela na prístroji InBody 270. Ak sa chceš prihlásiť, vyplň náš formulár a vidíme sa na najbližšom CrossFit Elements kurze. Cena kurzu  je 89 EUR. 

Termín začiatku najbližšieho kurzu je 2.7.2024. Kurz bude prebiehať vždy v utorok a štvrtok o 18:30.

Nevyhovuje Vám termín? Napíšte nám.

#PridajSa a buď aj ty súčasťou našej CrossFit-ovej komunity v Trnave. 

Tešíme sa na Vás!

Vyplniť prihlášku
foto